Flat Preloader Icon

Originální svatební oznámení

Zakázková svatební oznámení jsou kreslena přesně dle vašeho přání.

Nejsme dopředu ničím omezeni. Rozměrem, motivem. Chcete vtipné svatební oznámení? Bude vtipné. Přejete si sportovní? Bude sportovní. 

Svatební oznámení se sportovním motivem

Co vědět, než objednáte

Objednávka zakázkové práce by neměl být krok do neznáma. Snažím se proto být maximálně vstřícný ve smyslu čitelnosti konečné ceny a kontroly nad vznikem oznámení.

Kontrola nad podobou

Každé oznámení připravuji v několika krocích:

  1. Domluva o motivu, co a proč si přejete namalovat
  2. Hrubá skica kompozice
  3. Detailní skica motivu
  4. Finální kresba oznámení

Jednotlivé kroky procházejí konzultaci a schválení. Hotové oznámení je tak v souladu s očekáváními.

Takhle vznikalo pohádkové svatební oznámení pro manžele Štefkovy. Hrubá skica bývá trochu čmáranice (někdy o dost větší), ale slouží k ujasnění věci. Kdo a co kde stojí a proč. Detailní skica už musí nabídnout jasnou představu finální kresby.

Kontrola nad cenou

Zakázková oznámení nejsou nejlevnější. Pohybují se cca. od 4 500 Kč výše. Cena přes 6 000 Kč není výjimkou. O to důležitější je stanovit cenový rámec, v němž se budeme pohybovat.

Proto si vždy vyslechnu přesné přání a odhadnu cenu hotové práce. Dojde-li ke shodě, můžeme začít pracovat s tím, že za domluvených podmínek (např. počet korektur) cenu garantuji. 

A pokud pro Vás cena bude vysoká?

Stane se. Svatební rozpočet není nafukovací. Ale třeba najdeme jinou cestu. Kreslím různou technikou a i jednodušší obrázek může být ten pravý. Stačí si napsat — pak budeme moudřejší. Případně si projděte nabídku vzorů oznámení. Ty vycházejí cenově značně úsporněji.

Co můžete získat navíc?

Kresba není jediné, co zaslouží při tvorbě oznámení pečlivě ošetřit. 

1. Úprava textů pro svatební oznámení

Jsem grafik, ale jsem schopen upravit i text pro svatební oznámení. Ať už bude vtipný nebo střídmý. Vím, kde se píše čárka, vím, jak vypadá správný formát data a času.

2. Pozvánky ke stolu

V případě přání je možno připravit i pozvánky ke svatebnímu stolu. Optimálním řešením je kartička zhruba o velikosti vizitky s částí motivu oznámení (většinou používám rozměr 9×6 cm). 

Ukázka pozvánky ke svatebnímu stolu

3. Zprostředkuji prvotřídní tisk

Díky dlouholeté spolupráci s tiskárnou K&B Most jsem schopen zprostředkovat vám tisk v prvotřídní kvalitě. Věřte, že mezi výstupem barevných tiskáren malých reklamek a profi tiskem na stroji KONICA MINOLTA PRESS 8 000 je citelný rozdíl.

Hotová oznámení vám doručí kurýr tam, kam si budete přát. Ušetříte si starosti a vyřizování.

Objednat oznámení